تصویر

 

درباره ما

موضوع: درباره Body Attack


ما ورزش و تغذیه رژیم غذایی را تولید می کنیم، به عنوان باید: ساخته شده از مواد خام با کیفیت بالا، خوشمزه است مواد تشکیل دهنده و فرمول های موثر. بالاترین اولویت ما حمایت از شما در دستیابی به شما است اهداف ما برای متخصصان تغذیه صحی، متخصصان مواد غذایی و زیست شناسان، روش های گواهی شده و اختراع شده ایستاده ایم عناصر. 

بالاترین استانداردهای غذایی - ساخته شده در آلمان - برای ما به عنوان گواهینامه معتبر به همان اندازه اهمیت دارد مانند ISO، IFS یا BIO *. هر یک از محصولات ما وعده کیفیت را می دهد. ما تضمین می کنیم محصولاتی که واقعا از پیشرفت شما پشتیبانی می کنند

اینها اصولی است که شرکت ما طی بیش از 20 سال به دنبال آن بوده است. این همه با هم شروع شد تأسیس علامت تجاری Body Attack ورزش تغذیه در سال 1994. در آن زمان، مدیر عامل Jan Budde در حال حاضر در تلاش برای تولید محصولات بهتر است که مؤثرتر و طعم بهتر از آنچه که در بازار موجود بود. 

امروزه حدود 180 نفر از پیشکسوتان مختلف در پی یافتن هدف خود برای توسعه فعالیت می کنند مکمل های تغذیه ای با کیفیت بالا که واقعا به شما در دستیابی به اهداف شما کمک می کنند. محصولات ما در دسترس هستند بیش از 30 کشور در سراسر جهان

در 40 فروشگاه برتر ما، کارکنان فروش ویژه ما شما را با مشاوره و کمک حرفه ای آماده می کند شما محصول ایده آل را برای نیازهای خود پیدا می کنید. جدا از این، بسیاری از محصولات بدنتان نیز هستند موجود در ورزشگاه ها، داروخانه ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه های مواد مخدر، باشگاه های ورزشی، مغازه ها و متخصصین تناسب اندام ایستگاه های خدمات 

Tاو تمرکز اصلی در محدوده ما بر روی محصولات ورزشی و تغذیه رژیم غذایی شامل پروتئین، اسید آمینه، میله های انرژی و مشعل های چربی. ما همچنین انتخاب گسترده ای از مقالات غیر غذایی مانند قبوض تناسب اندام را ارائه می دهیم تجهیزات تناسب اندام و لباس ورزشی. 

در مجموع، ما بیش از 2000 محصول مختلف از بیش از 70 مارک را ارائه می دهیم که می تواند در ما خریداری شود فروشگاه آنلاین در www.body-attack.com و در فروشگاه های حق بیمه ما تقریبا در 40 مکان مختلف. 

 

1. نام تجاری قوی خود را برای مکمل های غذایی


تغذیه ورزشی در بدن شرکت های بزرگ نیز کمک دو طرفه My Supps و JabuVit را حفظ می کند. 

این نام تجاری چتر بدن حمله ورزش تغذیه می ایستد برای کیفیت برتر محصول. گسترده است محدوده ای برای ورزش استقامتی، رژیم غذایی، سوزاندن چربی، سلامتی و سلامتی، ساختمان قدرت، افزایش توده، رشد و بازسازی ماهیچه ها به گروه های مختلف هدف با خطوط تولید خاص می پردازد. چه فردی تناسب اندام و ورزشکاران تفریحی، زنان و مردان، ورزشکاران حرفه ای و رقابتی و یا آگاهی های بهداشتی مصرف کنندگان - ما فقط محصول مناسب برای همه را داریم. 

این زیر برند Supps من ارائه می دهد محصولات ویژه، طبیعی و تک برای قدرت و استقامت ورزشکاران در قیمت های تخفیف. سیستم مدولار منحصر به فرد آن به ویژه برای ترکیب سازی تولیدات خود مناسب است. 

 

 

 

 

 

 

 

 

اکثر مواد غذایی ما و مواد غذایی فوق العاده تحت نام ما فروخته می شود زیر مارک JabuVit. در اینجا، محدوده شامل انواع مختلفی از موسلی، انواع توت ها، دانه ها و جوانه ها است و همچنین پودر آلی گواهی شده (BIO). 

تمام محصولات مارک چتر و دو علامت تجاری زیر، طعم فوق العاده ای با سلامت و ارزشمند دارند مواد تشکیل دهنده - برای تغذیه سالم و کمک اضافی از قدرت در طول ورزش و در زندگی روزمره. 

علاوه بر این، ما بیش از 70 مارک برتر از تولید کنندگان مشهور بین المللی ارائه می دهیم یک انتخاب چشمگیر از محصولات و علامت های تجاری و یک تجربه خرید چند منظوره را فعال کنید. با ما، شما همه چیز را از یک منبع نیاز خواهید داشت. 

 

2. شفافیت و اعتماد از طریق کنترل کیفیت گواهی


ما به استانداردهای کیفیت معتبر مانند ISO 9001: 2008، IFS، BIO و GMP تکیه می کنیم. 

افزون بر این، ما محصولات خود را به طور منظم تحت آزمایش و بررسی کولن قرار می دهیم ®. لیست سلول ® محصولات منتشر شده است که برای استروئیدها و محرک های آنابولیک آزمایش شده است توسط یک آزمایشگاه پیشرو در جهان برای آزمایش مکمل های غذایی برای دوپینگ. 

 

  ما افتخار می کنیم که در لیست ورزشکاران رده بالای ورزشکاران باشیم ® با محصولات برتر ما. 

 

 

 

Jan Budde، مدیر عامل بدن حمله

از آنجا که محصولات موجود در لیست کلن نه تنها افزایش شفافیت، بلکه ایجاد اعتماد نیز می کنند. 

محصولات ضد ویروس نیز در داروخانه ها موجود است. فقط محصولات با دارویی به اصطلاح شماره ثبت در داروخانه ها ذکر شده است. در آلمان، شماره ثبت نام داروسازی اعطا می شود توسط Informationsstelle für Arzneispezialitäten (IFA)، که یک ارائه کننده خدمات اطلاعاتی برای بازار داروسازی در آلمان. به طور کلی، محصولات بدن Attack ثبت نام دارویی دارند شماره پشت برچسب خود را وارد کنید و در سیستم مدیریت سفارش داروخانه ها، جایی که می توان آنها را به طور مستقیم مانند تمام محصولات داروسازی سفارش داد. ** 

علاوه بر این، بسیاری از محصولات ما گواهینامه ارگانیک دارند و با برچسب زیست محیطی معتبر دولتی (BIO) که مطابق با مقررات زیست محیطی تولید زیست محیطی است و پایداری را تایید می کند از محصولات ما. 
 

3. حمایت کننده و شریک تغذیه ورزشکاران حرفه ای و رقابتی


کیفیت محصولات ما بسیار جذاب است، که ورزشکاران حرفه ای و رقابتی فراوانی متکی هستند در محصولات ما. 
برنده Germania Achter، برنده لیگ قهرمانان قهرمانان، برنده پاراالمپیک در پرتاب و پرتاب دیسک قرار دادن سباستین دیتز، ملوان المپیک توبیاس اسکیدوالد، بازیکنان هاکی HTHC با هاکی رویایی بازیکن Tobias Hauke، دونده ریل اریک کریگر و تیم فوتبال آمریکایی برونشویگ LIONS دوم، ما از ورزشکاران استثنایی از رشته های قایقرانی، قایقرانی، دوچرخه سواری و رشته های ورزشی حمایت می کنیم، هاکی، فوتبال، بوکس، کوهنوردی، دوچرخه سواری و بسیاری دیگر. 

این ورزشکاران استثنایی شامل قهرمانان اروپا، قهرمانان آلمان، قهرمانان پارالمپیک، المپیک تیم های رقابت و بوندسلیگا به تخصص ما اعتماد می کنند و از محصولات با کیفیت ما استفاده می کنند. 

 

4. تور مجازی فروشگاه Premium Premium Body Attack


تور مجازی فروشگاه حق بیمه ما در هامبورگ Eidelstedt. 

 

* تولید با توجه به ایزو 9001: 2008 و صدور گواهینامه IFS به تعداد زیادی از محصولات 
** قیمت تبلیغات ارتش به طور خودکار به داروخانه نمی رسد
 

 


a